KONST / Litografier / Färglitografi 6481330
*
nr 648 1330
Färglitografi
Lennart Böckman, Fyrhus, -74, 33 x 23
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 juli 2010
kl 19:52:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/7 19:33:07
1
100 kr
19/7 14:23:37
2
Vinnande bud
19/7 15:36:37
1
200 kr
19/7 16:58:08
1
300 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fyrhus färglitografi grafik lennart böckman litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31
*
Färglitografi
nr 648 1330
Färglitografi
Lennart Böckman, Fyrhus, -74, 33 x 23
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 juli 2010 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/7 19:33:07 | 1 | 100 kr |
| 19/7 14:23:37 | 2 | Vinnande bud |
| 19/7 15:36:37 | 1 | 200 kr |
| 19/7 16:58:08 | 1 | 300 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fyrhus färglitografi grafik lennart böckman litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32 -
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31



